کسب و کار

بهترین روش‌ها برای خرید ممبر تلگرام

()

بهترین روش‌ها برای خرید ممبر تلگرام

 

بالا بردن اعضا ممبر تلگرام، کار بسیار سختی است، اما در صورتی که شما با بهترین روش خرید ممبر تلگرام آشنا شده باشید دیگر دغدغه افزایش ممبر ندارید. در واقع با روی کار آمدن تلگرام‌های غیر رسمی و پروکسی‌ها، روش‌های جدیدی برای دریافت ممبر به وجود آمده که می‌توانید به صورت تضمینی، کاربران واقعی را به کانال خود بکشانید.

روش‌های اختیاری خرید ممبر تلگرام

دسته‌ای از روش‌های نوین برای خرید ممبر تلگرام وجود دارند که به صورت اختیاری، کاربران را جذب چنل شما می‌کنند. مطمئناً استفاده از روش‌های اختیاری باعث می‌شوند که کاربرانی اکتیو و فعال که به چنل شما علاقه دارند به عضویت چنلتان در بیایند. برای شروع کار و پیشرفت سریع چنل تلگرام، این روش‌ها می‌توانند بهترین گزینه برای چنل شما باشند.

ممبر پروکسی

روش‌های خرید ممبر تلگرام بسیار زیاد هستند، اما ممبر پروکسی را می‌توان بهترین روش خرید ممبر در این اپلیکیشن دانست. در واقع به دلیل جذب کاربران با کیفیت، می‌توان به این روش از خرید ممبر، رتبه یک را داد. در روش پروکسی، کاربران تلگرام رسمی به چنل شما می‌آیند و کاملاً اکتیو و زنده هستند. هم چنین می‌توان گفت کاربرانی که جذب می‌شوند به حوزه فعالیت چنل شما علاقه‌مند هستند. در واقع کاربرانی جذب کرده‌اید که ارتباطات کانال شما را نیز بالا می‌برند.

به این روش، حامی پروکسی یا اسپانسر پروکسی نیز می‌گویند؛ زیرا زمانی که شما سفارش خود را ثبت می‌کنید، در بالا صفحه تلگرام رسمی، کانالتان به عنوان نماینده یکی از پروکسی‌ها به نمایش در می‌آید. روش پروکسی خود به دو دسته تقسیم می‌شود که یکی از آن‌ها پروکسی ساعتی و دیگری پروکسی تضمینی نام دارند، در ادامه به بررسی هر دو روش خواهیم پرداخت.

پروکسی ساعتی

بروکسی ساعتی را می‌توان بهترین روش خرید ممبر تلگرام برای کسانی که کانال با سابقه و فعالی دارند، دانست. در این روش، چنل شما به مدت چند ساعت در بالا صفحه به عنوان حامی پروکسی نمایش داده می‌شود و پس از گذشت زمانی مشخص، کانالتان از عنوان حامی پروکسی برکنار می‌شود.

همان‌طور که مشاهده کردید، تنها چند ساعت وقت دارید تا کاربران زیادی را به سمت چنل خود جذب کنید و در صورتی که کانال نوپایی داشته باشید، این روش مناسب شما نیست. در واقع افراد در این روش بر روی کانال شما کلیک می‌کنند و در صورت مشاهده تعداد ممبرهای چنلتان و پست‌های بسیار کم آن، عضو کانالتان نمی‌شوند. در سمت مقابل به دلیل ارزانی این روش و همچنین جذب راحت ممبر توسط کانال‌های با سابقه و فعال، پروکسی ساعتی مناسب این نوع چنل‌های تلگرامی است.

پروکسی تضمینی

بهترین روش برای تمامی کانال‌های تلگرام، پروکسی تضمینی است. در واقع در این روش محدودیت زمانی وجود ندارد و تا زمانی که تعداد مشخصی از افراد، عضو چنل شما نشوند به عنوان حامی پروکسی به نمایش در می‌آیید.

می‌توان گفت پروکسی تضمینی بهترین روش خرید ممبر تلگرام برای کانال‌های تازه کار و نوپا است؛ زیرا نیاز ویژه‌ای به تعداد خاصی ممبر دارند و با این کار، می‌توانند تعداد مشخصی ممبر فعال را دریافت کنند. از طرفی کانال‌های قدیمی نیز برای پیشرفت و توسعه چنل خود باید هر چند وقت یک‌بار از این روش بهره ببرند.

ممبر پاپ آپ

یکی دیگر از روش‌های خرید ممبر، استفاده از روش پاپ آپ است. در این روش مانند روش پروکسی، ممبرها به صورت اختیاری جذب می‌شوند. این شباهت روش پروکسی و پاپ آپ بود، اما تفاوت بزرگ این دو روش در منبرهایی است که جذب می‌کنند. در واقع کاربرانی که توسط ممبر پروکسی جذب می‌شوند، دارای کیفیت بالاتری هستند، هر چند که ممبر جذب شده توسط روش پاپ آپ نیز زنده و اکتیو است.

روش پروکسی به سراغ کاربران تلگرام رسمی می‌رود، اما ممبر پاپ آپ، کاربران تلگرام‌های غیر رسمی مانند موبوگرام و تلگرام طلایی را هدف خود قرار می‌دهد. مشخص است که ارزش ممبر تلگرام اصلی بیشتر از تلگرام‌های غیر رسمی بوده و توصیه می‌شود کانال‌های نوپا از روش پروکسی استفاده کنند.

در این روش چنل شما به عنوان حامی پروکسی در بالا صفحه به نمایش در نمی‌آید و فقط یک اعلان برای کاربران تلگرام غیر رسمی فرستاده می‌شود. در واقع این اعلان دارای پیامی است که به افراد مختلف می‌گوید؛ آیا شما می‌خواهید عضو این کانال شوید؟ و سپس دو گزینه بله یا خیر را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

روش‌های اجباری خرید ممبر تلگرام

قبل‌تر با روش‌های اختیاری که افراد را به اختیار خود جذب می‌کردند، آشنا شدید. حال، وقت آن رسیده تا به سراغ شناخت روش‌هایی بروید که ممبرها را به صورت اجباری جذب چنل شما می‌کنند. در واقع این روش‌ها، بیشتر برای بالا بردن اعضای کانال شما مناسب هستند و تأثیر زیادی در پیشرفت و فعال بودن چنل شما نخواهند داشت. در واقع باید در کنار روش‌های قبلی از این روش‌ها نیز استفاده کنید تا ممبرهای زیاد و چنل فعالی داشته باشید.

ممبر اد قفلی

این روش را می‌توان بهترین روش خرید ممبر تلگرام برای کانال‌هایی دانست که می‌خواهند مقدار ممبرهای خود را با قیمت پایین، افزایش دهند. در واقع با استفاده از ترفند ممبر اد قفلی، کاربران تلگرام‌های غیر رسمی به عضویت کانال شما در می‌آیند و دیگر نمی‌توانند از کانال شما خارج شوند. تنها در صورتی این ممبرها ریزش خواهند داشت که تلگرام غیر رسمی خود را پاک کنند در غیر این صورت، هم چنان عضو کانال شما خواهند بود.

ممبر اد اجباری

این روش دارای دو نوع ممبر است و بر اساس روشی که استفاده می‌کنید، ممبر شما می‌تواند فیک یا واقعی باشد. ممبر اد اجباری، تا حدود بسیار زیادی شبیه به روش ممبر اد قفلی است. در هر دو روش، کاربران از تلگرام‌های غیر رسمی وارد کانال شما می‌شوند و به عضویت چنلتان در می‌آیند. البته که در روش اجباری، اگر فردی از کانالتان لفت بدهد دیگر نمی‌تواند به آن بپیوندد. روش اجباری، دارای دو نوع هیدن و معمولی است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

ممبر اد اجباری معمولی

در روش معمولی، افراد در چنل شما عضو خواهند شد و برای آن‌ها نوتیفی مبتنی بر عضو شدنشان در کانالتان می‌آید. حال، آن‌ها به اجبار در چنلتان عضو شده‌اند و در صورتی که تمایلی نداشته باشند، می‌توانند کانالتان را ترک کنند.

می‌توان گفت تنها راه برای خرید ممبر واقعی تلگرام از روش ممبر اد اجباری، استفاده از روش معمولی است. منبرهایی که توسط این روش جذب می‌شوند از عضو شدن در چنل شما، خبردار هستند و می‌توانند پست‌های کانالتان را ببینند، به طور کلی آن‌ها مانند یک ممبر واقعی عمل می‌کنند.

ممبر اد اجباری هیدن

اد اجباری هیدن، مناسب چنل‌هایی است که می‌خواهند ممبرهای خود را بالا ببرند و برای آن‌ها آمار بازدید و فعالیت ممبر، اهمیتی ندارد. در واقع در روش هیدن، افراد در چنل شما عضو می‌شوند، اما نمی‌دانند که در کانالتان عضو شده‌اند و بی خبر هستند. می‌توان گفت افراد قادر نیستند از چنل شما خارج شوند؛ زیرا از عضویت خود بی خبر هستند، اما در سمت مقابل نیز بازدیدهای چنلتان افزایش نمی‌یابد و به نوعی ممبرهای فیک در چنل شما حضور خواهند داشت.

سخن پایانی

در این مطلب در رابطه با بهترین روش خرید ممبر تلگرام اطلاعاتی بازگو شد و سعی کردیم تمامی روش‌ها را بررسی کنیم و با توجه به نوع چنلتان، پیشنهاد مناسبی به شما بدهیم. شما می‌توانید بر اساس بودجه و نوع چنل خود به سراغ یکی از روش‌های گفته شده بروید. اما در نظر داشته باشید که بیشتر روش‌ها را حتی پس از بزرگ شدن چنلتان باید انجام دهید تا به طور ممتد پیشرفت کنید و کانالی فعال داشته باشید.

چقدر این پست برای شما مفید بود?

مهاجرت تضمینی؛ با آموزش تعمیرات موبایل
خواندن

لطفا برای امتیاز روی یک ستاره کلیک کنید.

Average rating / ۵. Vote count:

هیچ امتیازی تا الان ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود!

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم!

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

نمایش بیشتر

محمد حسین جعفری

ی آدم معمولی که هرچی بلده میخواد رو کنه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا