هک و امنیتسیستم عامل هاکالی لینوکس

نحوه شکستن و کرک رمز عبور فایل های ZIP و RAR همراه با ویدیو

نحوه شکستن و کرک رمز عبور فایل های ZIP و RAR

سلام خدمت کاربران عزیز خوب ما در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چگونه یک فایل ZIP, RAR پسورد شون را کرک کنید شاید واسه خیلی هاتون پیش بیاد که فایلی درست کنید و پسوردش یادتون بره. یا مثلا فایلی دارین که رمز رو ندارین و مال خودتون نیست در این آموزش یاد میگرین که چگونه یک فایل ZIP را کرک کنید. و این آموزش در سیستم عامل کالی لینوکس انجام می‌شود و به زودی مقاله منتشر خواهیم کرد که با برنامه رمز را کرک کنید.

فیلم آموزشی در آخر مقاله گذاشته شده است.

RAR

یک قالب پرونده‌های رایانه‌ای فشرده سازی است؛ که اصلیت آن در داس بود که بعد از مدتی در سیستم عامل‌های دیگر نیز به وجود آمد. این فرمت متن باز نیست اما نرم‌افزارهای دیگر برای بازکردن این فرمت افزونه‌های لازم را دارا می‌باشند.

ZIP

یک قالب جهت فشرده‌سازی انواع پرونده‌های رایانه‌ای است. پرونده‌هایی که به این روش فشرده‌سازی شده‌اند پسوند ‎.zip دارند.

Fcrackzip

frackzip یک ابزار کوچک مفید برای شکستن فایل های فشرده است. به طور کلی دو روش برای ترک یک فایل zip وجود دارد.اولین (گزینه سریعتر) اعمال یک لیست word برای ابزار مورد استفاده است. اگر تطابقی پیدا کند ، پرونده را باز می کند. روش دوم (طولانی تر) ، زورگیری از پرونده است ، به موجب آن نرم افزار سعی می کند تا کلمات عبور را تا زمانی که به یک روش صحیح برخورد نکند ، ادامه دهد. بسته به پیچیدگی رمز عبور ، این مسئله ممکن است مدت زمان طولانی به طول انجامد.

اگر ایده ای برای کاهش رمز عبور دارید ، می توانید از ابزار crunch برای تولید لیست کلمات مبتنی بر معیارهای خاص استفاده کنید.

نحوه شکستن و کرک رمز عبور فایل های ZIP و RAR

آموزش عالی هک اینستاگرام با کالی لینوکس

کانال تلگرام

Click to rate this post!
[Total: ۱ Average: ۴]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا