برنامه نویسیکسب و کار

معرفی بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت + بهترین کشور ها برای مهاجرت

()

معرفی بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت + بهترین کشور ها برای مهاجرت

فهرست موضوعات مطالب

معرفی بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت + بهترین کشور ها برای مهاجرت /۲۰۲۲ برنامه نویسی یکی از مشاغلی است که در بسیاری از کشورهای دنیا از بازار کار خوب، درآمد بالا، شهرت کاری خوب و بسیاری از ویژگی های عالی دیگر برخوردار است و کشورهایی که بتوانند همیشه همگام با رشد سریع تکنولوژی باشند، افراد فعال در آن این زمینه. آنها بسیار استقبال می کنند. به همین دلیل در میان مشاغلی که برای مهاجرت شغلی بسیار مناسب و ایده آل هستند، نام برنامه نویسی و مشاغل مرتبط با این رشته از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اما سوال اینجاست: آیا همه زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت مناسب هستند؟ همانطور که می دانید برنامه نویسی زبان های مختلفی دارد و طبیعتا برخی از این زبان ها بازار کار بهتری در دنیا نسبت به بقیه دارند.

فناوری و زمینه های مرتبط با این صنعت عظیم و مهم در جهان به سرعت در حال رشد است و کشورها برای همگامی با این کاروان نیاز به جذب افراد متخصص و ماهر بیشتری دارند. از این رو برنامه نویسان همیشه در بین افرادی که قصد مهاجرت کاری را دارند از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده اند.

اما برنامه نویسی مانند هر شغل دیگری دارای متغیرهای زیادی مانند سواد، مهارت، دانش فنی و. زیاد. مهمتر از همه، انواع زبان های برنامه نویسی وجود دارد، تا ۷۰۰. همه این زبان های برنامه نویسی در همه کشورها مورد نیاز نیستند. هر کشوری با توجه به نیازها و اهداف خود برنامه نویسان متخصص را در یک زمینه جذب می کند.

بنابراین اگر می خواهید از طریق مهارت و تخصص خود که برنامه نویسی است مهاجرت کنید، باید بدانید بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت چیست و کدام کشور مقصد مناسبی برای آن است؟ به عنوان مثال کشور اروپایی مانند آلمان و همچنین کشوری مانند کانادا از نظر بازار کار و درآمدی که در اختیار برنامه نویسان قرار می دهند گزینه های بسیار خوبی برای مهاجرت هستند، اما معیارهای زیادی برای مهاجرت از طریق برنامه نویسی وجود دارد. بودن.

در این مقاله قصد داریم به صورت کامل و جامع به این موضوع بپردازیم تا ببینیم برنامه نویسان زبان برنامه نویسی برای مهاجرت چه چیزهایی را باید بیاموزند. همچنین کشورهایی را که مقصدی ایده آل برای برنامه نویسان در جهان هستند معرفی خواهیم کرد. بنابراین اگر شما هم یک برنامه نویس هستید و قصد مهاجرت دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام برای انتخاب درست، این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

معرفی بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

شکی نیست که برنامه نویسی و مشاغل مرتبط در چند سال آینده بیشترین تقاضا را خواهند داشت. جالب است بدانید که اداره سرشماری ایالات متحده اعلام کرده است که مشاغل برنامه نویسی از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۸ به میزان ۲۱ درصد رشد خواهند کرد که بالاترین رشد در بین تمام مشاغل در جهان است. همچنین میانگین درآمد سالانه یک برنامه نویس ۱۰۶ هزار دلار آمریکا برآورد شده است که تقریباً سه برابر حقوق کارگران و کارمندان دولت در جهان است.

اما این مورد برای همه برنامه نویسان صادق نیست. همانطور که می دانید سطح تخصص و مهارت هر فرد عامل اصلی و تعیین کننده در میزان درآمد اوست. از طرفی حدود ۷۰۰ زبان برنامه نویسی در دنیا وجود دارد که همه آنها بازار کار خوبی ندارند و اگر می خواهید به درآمد و بازار کار خوبی برسید باید بدانید کدام زبان برنامه نویسی بیشترین استفاده را دارد. و در دنیا تحت تعقیب است. در این قسمت به معرفی این زبان های برنامه نویسی می پردازیم که بازار کار خوبی در بسیاری از کشورهای دنیا دارند و بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت کاری محسوب می شوند.

دوستان حتما توجه کنید حقوقی که میگیرید بستگی به مهارت شما داره مثلا دستمزد کسی که فقط پایتون بلده با کسی R, java, python بلده یکی نیست ولی حقوق ی برنامه نویس کمتر از ۱۰,۰۰۰ دلار نیست

۱: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (پایتون)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۱۹,۰۰۰

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای | همراه با ویدیو آموزشی | 2021
خواندن

میانگین حقوق سالانه ۱۲۰,۰۰۰ دلار

پایتون یک زبان برنامه نویسی کاربردی مهم در جهان است که اساس هوش مصنوعی است. پایتون به دلیل زبان ساده، کتابخانه بزرگ و کاربردی و توانایی ادغام با سایر زبان های برنامه نویسی محبوب مانند C و C ++ به عنوان یک زبان برنامه نویسی آسان برای یادگیری شناخته می شود. این زبان برنامه نویسی در بین استارت آپ ها بسیار محبوب است و افرادی که در این زمینه مهارت بالایی دارند مورد توجه این شرکت ها قرار می گیرند.

پایتون در زمینه های مختلفی از جمله هوش مصنوعی، خدمات مالی و علم داده استفاده می شود. جالب است بدانید سایت هایی مانند اینستاگرام و پینترست نیز بر روی این زبان برنامه نویسی ساخته شده اند. با این حال پایتون برای توسعه اپلیکیشن های موبایل مناسب نیست و اگر دوست دارید نرم افزار و برنامه نویسی برای گوشی های هوشمند کار کنید، این زبان انتخاب خوبی نیست.

۲: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (جاوا اسکریپت)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۲۴,۰۰۰

میانگین حقوق سالانه ۱۱۸,۰۰۰ دلار

جاوا اسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نویسی برای ساخت وب سایت های تعاملی است. تقریباً همه از آن استفاده می کنند. طیف گسترده ای از افزونه ها و افزونه ها در این زبان برنامه نویسی نصب شده و باعث رشد و افزایش استفاده از آن می شود. جاوا اسکریپت به طور گسترده در توسعه برنامه های کاربردی وب و موبایل استفاده می شود. جاوا اسکریپت یکی از زبان هایی است که برای مهاجرت بسیار عالی و مفید است.

۳: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (PHP)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۸۰۰۰

معرفی بهترین ویدئو پروژکتور های سال 2023
خواندن

میانگین حقوق سالانه ۸۱,۰۰۰ دلار

PHP یک زبان برنامه نویسی برای توسعه وب سرور است و به دلیل سهولت و کارایی آن، امروزه نیز به طور گسترده توسط توسعه دهندگان استفاده می شود. این زبان برنامه نویسی در بسیاری از وب سایت های معروف دنیا مانند ویکی پدیا، فیس بوک و … مورد استفاده قرار گرفته است و همین امر باعث استفاده از آن در سایر سازمان ها و شرکت هایی شده که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند.

این زبان برنامه نویسی یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است و بازار کار بین المللی زیادی دارد. شرکت هایی که با طراحی سایت سروکار دارند به دنبال افرادی هستند که در این زبان برنامه نویسی تخصص داشته باشند. اگر قصد مهاجرت از طریق برنامه نویسی را دارید، داشتن تخصص و مهارت در زبان برنامه نویسی PHP می تواند بسیار مفید باشد.

۴: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (swift)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۱۸۰۰

میانگین حقوق سالانه ۹۳,۰۰۰ دلار

این زبان برنامه نویسی محبوب توسط خود اپل برای توسعه سیستم عامل ها و نرم افزارهای خود بر پایه سیستم عامل iOS ساخته شده است و به دلیل کاربردها و مزایای فراوانی که دارد علاوه بر اپل توسط شرکت های دیگر نیز استفاده می شود. اگر با این زبان برنامه نویسی آشنایی داشته باشید، بدون شک آینده شغلی بسیار خوبی خواهید داشت، زیرا سیستم iOS در حال فراگیر شدن است و نیاز به افراد متخصص در این زمینه احساس می شود.

۵ بهترین زبان نویسی برای مهاجرت (R)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۱۵۰۰

پادکست برنامه نویسی - برنامه نویسی را از کجا شروع کنیم؟
خواندن

میانگین حقوق سالانه ۹۳,۰۰۰ دلار

امروزه آمار و تجزیه و تحلیل داده ها در همه کشورها و حتی سازمان ها ضروری است و نیاز به استفاده از این نوع سیستم ها به شدت احساس می شود. R یک زبان برنامه نویسی در این زمینه است و به اندازه پایتون محبوب و محبوب است.

بسیاری از شرکت های بزرگ از R برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده های عظیم خود استفاده می کنند و نیاز مبرمی به افرادی دارند که در این زمینه نیز تخصص و مهارت داشته باشند. بنابراین برنامه نویسانی که به این زبان مسلط هستند در شرکت های مختلف در سراسر جهان تقاضای بالایی دارند. بنابراین R به عنوان یک زبان برنامه نویسی عالی برای مهاجرت تجاری در نظر گرفته می شود.

۶: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (GO)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۱۷۰۰

میانگین حقوق سالانه ۹۳,۰۰۰ دلار

Go یکی از زبان های برنامه نویسی جدید است که توسط تیم گوگل استفاده می شود و به عنوان یک زبان برنامه نویسی پایه در چندین بخش از سازمان استفاده می شود. این زبان به دلیل رشد سریع گوگل بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و همین امر باعث شده افراد زیادی به آن روی بیاورند. از طرفی با توجه به اینکه سازمان های مختلف نیز از این زبان استفاده کرده اند، انتظار می رود تا چند سال آینده به عنوان یک زبان برنامه نویسی کاربردی برای مهاجرت کاری معرفی شود. جالب است بدانید که علاوه بر گوگل، بسیاری از شرکت ها از Go در اپلیکیشن های خاص خود استفاده می کنند. مانند نتفلیکس، توییچ و اوبر..

۷: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (C++)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۹۰۰۰

میانگین حقوق سالانه ۹۷,۰۰۰ دلار

زبان برنامه نویسی C++ یکی از پیچیده ترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی است که هم بازار کار خوبی دارد و هم اینکه بسیاری از کشورها به متخصصین این زبان برنامه نویسی نیاز دارند. این زبان برنامه نویسی در بسیاری از صنایع به خصوص صنعت بازی سازی کاربرد فراوانی دارد و بدون شک یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت در اکثر کشورهای جهان می باشد.

۸: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (C)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۸,۰۰۰

کتاب اصول برنامه نویسی شبکه با پایتون
خواندن

میانگین حقوق سالانه ۹۷,۰۰۰ دلار

به همراه پایتون و جاوا، زبان برنامه نویسی c نیز یک زبان برنامه نویسی پایه و بیس محسوب می‌شود. این زبان نیز از جمله اولین زبان‌های برنامه نویسی است که توسعه یافته و به عنوان زبان پایه در شکل گیری زبان‌های PHP و پایتون و … به حساب می‌آید. زبان برنامه نویسی c در صنایع مهمی مثل صنعت خودرو و امکانات پزشکی بیشتر از دیگر زبان‌های برنامه نویسی به کار برده می‌شود. از این جهت امید می‌رود که در آینده نیاز برای جذب افراد متخصص در این زمینه در جهان رشد قابل توجهی داشته باشد و به عنوان یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت محسوب شود.

۹: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (C#)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۱۸,۰۰۰

میانگین حقوق سالانه ۹۷,۰۰۰ دلار

C# یا C# یک زبان برنامه نویسی چند الگوی است که شی گرا بوده و بر اساس زبان دات نت ساخته شده است. این زبان برنامه نویسی به طور گسترده در شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت استفاده می شود. با توجه به شی گرا بودن این زبان برنامه نویسی، انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور تقاضا برای کار در آن افزایش یابد و در صورت تقویت تخصص و مهارت خود در این زبان، بتوانید در بین این زبان ها قرار بگیرید. افرادی که در این زبان برنامه نویسی کار می کنند.

۱۰: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت (java)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت

تعداد مشاغل ۲۹,۰۰۰

میانگین حقوق سالانه ۱۰۴,۰۰۰ دلار

جاوا یک زبان برنامه نویسی است که به نام یک بار نوشتن و اجرا در هر مکانی شناخته می شود. همچنین در جدول بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت رتبه سوم را دارد و از این نظر می تواند بسیار معتبر باشد. جاوا در سیستم عامل موبایل اندروید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به رشد و نوآوری بسیار خوبی که در زمینه گوشی های هوشمند در حال رخ دادن است، نوید یافتن شغل و نیاز عالی را در آینده می دهد.

۱۱: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت ( کاتلین )

11: بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت ( کاتلین )

تعداد مشاغل نام معلوم ( ولی زیاده )

میانگین حقوق سالانه ۱۷۱,۰۰۰ دلار

یکی دیگر از زبان های پیشنهادی مهاجرت با کار کد نویسی Kotlin که به طور رسمی در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد، سازگار با جاوا است و از زبان های برنامه نویسی کاربردی پشتیبانی می کند.

Kotlin به طور گسترده برای برنامه های اندروید، برنامه های کاربردی وب، برنامه های کاربردی دسکتاپ و توسعه برنامه های کاربردی سرور استفاده می شود. این زبان ساختار بهتری نسبت به جاوا دارد و افرادی که با آن کار می کنند این را تشخیص داده اند. بد نیست بدانید که بسیاری از برنامه های گوگل تحت زبان Kotlin هستند و برخی دیگر از شرکت های بزرگ مثل Coursera، Pinterest و PostMates از این زبان برای تجارت خود استفاده می کنند. طبق آخرین آمار، میانگین درآمد توسعه دهندگان زبان کاتلین معادل ۱۳۶ هزار دلار در سال است و حداکثر تا ۱۷۱ هزار دلار افزایش خواهد یافت.

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار

برنامه نویسان علاقه مند به مهاجرت به کشوری هستند که دارای امکانات رفاهی و مشاغل عالی و همچنین کیفیت زندگی خوب است. بنابراین نمی توان همه کشورها را برای مهاجرت برنامه نویس خوب و قابل قبول دانست. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد و یکی از مهمترین آنها این است که در هر کشور درآمد برنامه نویسان، بازار کار مناسب و تفاوت متفاوت است. اما در این بین کشورهایی هستند که عموماً جزو بهترین کشورها برای برنامه نویسان مهاجر به حساب می آیند.

شرایط عمومی مد نظر بسیاری از برنامه نویسان و فعالان این حوزه مانند درآمد بالا، بازار کار زیاد، امکانات عالی و … در کشورهایی که قصد معرفی آنها را داریم بسیار خوب و عالی است. این کشورها عبارتند از:

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (فرانسه)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (فرانسه)

اگر می خواهید به عنوان برنامه نویس به یک کشور اروپایی مهاجرت کنید، بدون شک فرانسه می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. در این کشور برنامه نویسان به طور متوسط ​​سالانه ۴۵۴۰۰ یورو درآمد دارند که تقریباً کمی بیشتر از نصف درآمد برنامه نویسان در ایالات متحده است.

بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت به این کشور نیز زبان های Angular، C#، C++، IOS، Java، Javascript، PHP هستند. اگر در این زمینه ها تخصص و تحصیلات بالایی دارید، امکان مهاجرت برای شما بسیار بالاست.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (سوئد)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (سوئد)

میانگین درآمد برنامه نویسی در سوئد سالانه ۵۴۴,۰۰۰ کرون است و فردی به عنوان برنامه نویس در سوئد می‌تواند سالانه ۵۴۴,۰۰۰ کرون درآمد داشته باشد. به طور کلی محدوده حقوق برنامه نویسان در سوئد از ۲۵۰،۰۰۰ کرون (کمترین) تا ۸۶۶،۰۰۰ کرون (بالاترین) است. زبان‌های برنامه نویسی زیادی در این کشور بازار کار مناسبی دارند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

  1. C#
  2. C++
  3. Front End
  4. Java
  5. Javascript

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (انگلیس)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (انگلیس)

بریتانیا یکی دیگر از کشورهای عالی برای برنامه نویسان است. جالب است بدانید که برنامه نویسان بسیار ماهر در انگلستان سالانه ۶۸۴۰۰ پوند حقوق دریافت می کنند که با چندین سال تجربه به ۱۰۹۰۰۰ پوند افزایش می یابد. کمترین درآمد برنامه نویسی در بریتانیا ۳۱۵۰۰ پوند و بالاترین آن ۱۰۹۰۰۰ پوند است. بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت به این کشور SQL، Javascript، C#، Java، Python، PHP هستند.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (آمریکا)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (آمریکا)

ایالات متحده در سراسر جهان به عنوان کشوری شناخته می شود که بیشترین هزینه را به برنامه نویسان می پردازد. گوگل، مایکروسافت، اپل، آی بی ام و شرکت هایی هستند که بازار کار بسیار خوبی برای برنامه نویسی ایجاد کرده اند. متوسط ​​درآمد سالانه برنامه نویسان در ایالات متحده ۸۴۲۸۰ دلار است که نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی بسیار بیشتر است.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به ایالات متحده پایتون و پس از آن جاوا اسکریپت، جاوا، سی شارپ و … است.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (دانمارک)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (دانمارک)

دانمارک به دلیل سرعت بالای اینترنت، کیفیت بالای زندگی و درآمد عالی که به برنامه نویسان می دهد مقصد خوبی برای برنامه نویسان است. در این کشور بسیاری از زبان های برنامه نویسی حدود ۴۵۱۰۰۰ کرون درآمد دارند. بهترین زبان های برنامه نویسی برای مهاجرت به دانمارک C++، C#، Python و که هستند که درآمد بیشتری نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی دارند.

نویسی در کانادا خواهیم پرداخت.

تخصص میزان درآمد سالانه به دلار کانادا
توسعه دهنده نرم افزار ۴۹ هزار الی ۹۱ هزار
برنامه نویس جاوا اسکریپت ۶۷.۰۶۳
برنامه نویس C# ۶۵.۹۲۹
برنامه نویس  SQL ۶۶.۰۵۶
برنامه نویس .NET ۶۶.۶۱۵
برنامه نویس جاوا ۶۹.۵۷۴
برنامه نویس پایتون ۹۵ هزار

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (کانادا)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور کانادا

کانادا یکی از بزرگترین کشورهای جهان است و با کمبود نیروی ماهر روبرو است. صنعت و فناوری دو جزء جدا ناشدنی در این کشور هستند و همین عامل باعث شده تا بازار کار بسیار خوب و مناسبی برای مشاغل موجود در زمینه برنامه نویسی ایجاد شود. میانگین حقوق برنامه نویسان در کانادا حدود ۱۱۷,۰۰۰ دلار کانادا در سال است. کمترین درآمد برنامه نویسی در کانادا نیز حدود ۵۴,۰۰۰ دلار کانادا و بالاترین حقوق ۱۸۷,۰۰۰ دلار کانادا برآورد می‌شود.

در کشور کانادا تمامی زبان‌های برنامه نویسی برای مهاجرت مناسب هستند و درآمد زیادی را هم برای افراد شاغل به ارمغان می‌آورند.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (آلمان)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (آلمان)

آلمان یکی از قدرتمندترین اقتصادهای اروپا است و همچنین یکی از کشورهایی است که برای مهاجرت برنامه نویسان و افرادی که در این زمینه کار می کنند عالی است. بسیاری از شرکت ها در این کشور به دنبال توسعه خود هستند و برای انجام این کار به برنامه نویسان زیادی نیاز دارند. میانگین درآمد برنامه نویسان در آلمان ۴۱۹۰۰ یورو گزارش شده است. به طور کلی درآمد برنامه نویسی در آلمان بین ۳۴۰۰۰ یورو تا ۵۷۸۰۰ یورو است.

آلمان برای بسیاری از برنامه نویسان در زمینه های مختلف پول زیادی می پردازد. به عنوان مثال پردرآمدترین و بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به آلمان زبان C# است که سالانه ۴۶۴۰۰ یورو برای افراد حرفه ای درآمد ایجاد می کند.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (استرالیا)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (استرالیا)

استرالیا یکی از کشورهای با کمبود نیروی متخصص در زمینه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار است و همین عامل باعث شده تا بازار کار بزرگی برای جذب متخصصان در این زمینه ایجاد شود. افرادی که به عنوان برنامه نویس در استرالیا کار می کنند به طور متوسط ​​۹۳۹۰۰ دلار A درآمد دارند و با مهارت و تجربه بیشتر می توانند حقوق خود را به ۱۴۹۰۰۰ دلار افزایش دهند.

در استرالیا بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت ++C است و بازار کار بسیار خوبی برای این رشته دارد. افرادی که در این زمینه کار می کنند سالانه ۹۹۸۰۰ دلار آمریکا درآمد خواهند داشت که در مقایسه با بسیاری از کشورها بسیار بالا است.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (سوئیس)

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به کشور (سوئیس)

کشور زیبا و خنک سوئیس را اولین کشور مناسب برای مهاجرت برنامه نویسان می دانند. این کشور بازار کار بسیار خوبی در این زمینه دارد و دلیل اصلی آن کم بودن جمعیت کشور است. شرایط زندگی و کار در سوئیس خوب و بالا است.

متوسط ​​درآمد برنامه نویسی در سوئیس ۱۲۲۰۰۰ فرانک است که بسته به مهارت و تجربه فرد متفاوت است. برنامه نویسان تازه کار معمولا دستمزد کمتری دریافت می کنند، اما نه کمتر از ۵۶۳۰۰ فرانک در سال. البته با تجربه و مهارت بالا، این حقوق می تواند تا ۱۹۴۰۰۰ فرانک در سال برسد.

بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت به سوئیس C# (C#) است. به طور کلی افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند ۱۲۸۰۰۰ هزار فرانک درآمد خواهند داشت.

نکات مهم در انتخاب کشور برای مهاجرت برنامه نویسان

اکثر برنامه نویسان دوست دارند از تخصص و مهارت خود نهایت استفاده را ببرند و به نوعی خود را بشناسند، بنابراین سعی می کنند کشورهایی را برای مهاجرت انتخاب کنند که فرصت مناسبی را در اختیارشان قرار دهد. اما در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق برنامه نویسی، معیارهای زیادی وجود دارد که باید مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد. این معیارها عبارتند از:

زبان رایج در کشور

زبان رایج در کشور مورد نظر یکی دیگر از مواردی است که قبل از مهاجرت باید بدانید. شما در این کشور کار، زندگی و کار خواهید کرد، پس بهتر است کشوری را انتخاب کنید که دانش کمی از زبان رسمی آن داشته باشید. به عنوان مثال، بسیاری از کشورهای اروپایی انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود قبول دارند، شما با این موضوع راحت خواهید بود.

از طرفی کشورهایی مانند ژاپن، فرانسه و…… زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود قبول ندارند و یادگیری زبان این کشورها هم سخت و هم زمان بر است. پس پیشنهاد می کنیم اگر به زبان های روسی، ژاپنی و زبان آشنایی ندارید، به هیچ وجه کشورهای ذکر شده را برای مهاجرت کاری از طریق برنامه نویسی انتخاب نکنید.

امنیت شغلی

داشتن امنیت شغلی یکی دیگر از معیارهای اصلی در انتخاب کشور برای برنامه نویسی مهاجرت است. شما که دوست ندارید همیشه از اخراج شدن بترسید و پس بهتر است کشوری را برای مهاجرت خود انتخاب کنید که در این مورد از رتبه بالایی برخوردار باشد. کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه، دانمارک و … و همچنین کشورهایی مانند آمریکا و کانادا همواره امنیت شغلی بالایی را برای افراد شاغل به ارمغان می آورند.

کیفیت زندگی

کیفیت زندگی و میزان خدماتی که هم در اختیارتان قرار داده خواهد، از دیگر مواردی است که باید قبل از اقدام به مهاجرت از طریق برنامه نویسی آن را کامل بررسی کنید. اکثر کشورهای جهان برای افراد برنامه نویسی امکانات مطلوبی را پدید می‌آورند که بدون شک مورد پسند شما نیز قرار خواهند گرفت.

ساعت کاری

به طور کلی ساعات کار در هر کشور متفاوت است. این تفاوت در مورد شرکت ها و نوع سیستم عامل آنها نیز صدق می کند. در کشوری مانند آلمان که به عنوان قدرت اقتصادی اروپا شناخته می شود، ساعات کاری حدود ۳۶ تا ۴۰ ساعت در هفته است. البته به خاطر داشته باشید که برنامه نویسی کاری است که می توان از راه دور انجام داد. به همین دلیل، تعیین چند ساعت کار در طول هفته به عهده شما و کارفرمایتان است.

بازار کار مناسب

اگر قصد دارید که از طریق برنامه نویسی مهاجرت داشته باشید، باید نسبت به بازار کار موجود در کشور هدفتان توجه زیادی کنید. برنامه نویسی از جمله مشاغل و تخصص‌هایی است که خوشبختانه در کشورهای دست اول و مطرح جهان بازار کار مناسبی دارد، از این رو قبل از اقدام به مهاجرت حتما بازار کار کشور مدنظرتان را به خوبی آنالیز کنید.

درامد معقول

درآمد از جمله مهم‌ترین و چالش برانگیزترین بخش‌ها در شغل برنامه نویسی است. هر کشوری برای خود میزان درآمد خاصی را جهت برنامه نویسی تعیین می‌کند که قسمتی از آن صرف مالیات و … می‌شود. اما به صورت کلی کشورهایی مثل آلمان، آمریکا و سوئیس بیشترین میزان درآمد را به افراد برنامه نویس پرداخت می‌کنند. پس اگر قصد دارید که از طریق برنامه نویسی به کشوری مهاجرت کنید که درآمد بالایی به شما دهد، این کشورها پیشنهاد می‌شوند.

چقدر این پست برای شما مفید بود?

آموزش نصب کتابخانه در پایتون | 2022
خواندن

لطفا برای امتیاز روی یک ستاره کلیک کنید.

Average rating / ۵. Vote count:

هیچ امتیازی تا الان ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود!

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم!

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

نمایش بیشتر

محمد حسین جعفری

ی آدم معمولی که هرچی بلده میخواد رو کنه

نوشته های مشابه

۱۱ دیدگاه

    1. سلام صد در صد رزومه لازمه واسه درخواست استخدام و مهاجرت حالا میتونی پروژه های شخصی سخت بزنی واسه رزرومه یا واسه شرکتی چیزی کاری کنی رزومه جمع کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا