هک و امنیت

راه های جلوگیری از هک اینستاگرام | معرفی ۱۰ روش | ۲۰۲۱

راه های جلوگیری از هک اینستاگرام

راه های جلوگیری از هک اینستاگرام معرفی ۱۰ روش

سلام به کاربر های گل و عزیز مجله آی تی ما تو خیلی از مقاله ها به شما گفتیم که چجوری اینستاگرام رو هک کنید ولی روش آموزش در ادامه مطالب رو به صورت لینک میزاریم در این مقاله که میخوایم به شما های جلوگیری از هک اینستاگرام معرفی کنم تا اخر مقاله مارو همره کنید .

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از بزرگترین و پرکاربردترین برنامه ها در جهان است که هر ماه بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر دارد و هر ماه ۴۰ میلیارد عکس بارگذاری می کند.

این محبوبیت باعث شده است که بسیاری از افراد سودجو سعی در حمله به صفحات دیگران داشته باشند تا بتوانند از آنها به طرق مختلف استفاده کنند. هک کردن افراد آسان نیست ، اما اگر نتوانید از صفحه خود به درستی محافظت کنید ، آنها می توانند از اطلاعات شما برای هک کردن صفحه استفاده کنند.

مطالب مرتبط:

ما دیدیم که بسیاری از افراد اطراف ما توسط هکرها اسیر شده و صفحات خصوصی آنها به دلیل سهل انگاری در محافظت از صفحات شخصی خود هک شده اند. اگر آنها اولین قدم ها را برای محافظت از صفحات خود برداشته باشند ، این اتفاق نمی افتد.

برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است کاری انجام دهید که از هک شدن صفحه شما بسیار سخت و غیرممکن شود. این اقدامات بسیار ساده اما موثر هستند و برای محافظت از صفحات شما طراحی شده اند.

این رفتارها مانند قرار دادن محافظ در جلوی خانه شما است که اجازه نمی دهد مردم به راحتی از موانع عبور کنند. صفحه شخصی همه یک اتاق خصوصی است و اجازه ورود به همه داده نمی شود. با رعایت این نکات ، امنیت صفحه خود را افزایش داده و از ترس هک شدن اینستاگرام خلاص خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات امنیتی صفحه ، لطفاً به ادامه این مقاله توجه داشته باشید. راه های جلوگیری از هک اینستاگرام

معرفی ۱۰ راه های جلوگیری از هک اینستاگرام

۱: رمز عبور خیلی خیلی خیلی قوی

این مهم ترین راه برای جلوگیری از هک شدنه سعی کنید پسورد خیلی قوی انتخاب خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قوی مثل پسوردتون ۱۲۳۴۵۶۷۸ نزارید مثل داداشم پسوردتون رو [email protected]%#%#@%%%@ بزارید و از همه چیز در امان باشید اگر مثل من ۱۲۳۴۵۶۷۸ بزارین و مثل داداشم نزارید به راحتی هک میشید پس همه میتونید بگید ممد نباشید داداش ممد باشین 🤣 رمز عبور تاریخ تولد هیچ وقت نزارید

جلوگیری از هک اینستاگرام

۲: رمز های تکراری نزارید

ممد وقتی میخواد رمز بزاره چون فراموشی داره ولی جای سیو نمیکنه همه رمز هاشو به ی صورت میزاره یعنی اینستاگرامش ۱۲۳۴۵۶۷۸ هست رمز جیمیل ۱۲۳۴۵۶۷۸ رمز گیت هابش ۱۲۳۴۵۶۷ هست ولی داداش ممد رمز تمام اکانت هاش فرق داره و تو تلگرام تو چت خودش و یاداشت های گوشیش ذخیره میکنه همیشه در امنیت هست نتیجه این شد که ممد نباشید داداش ممد باشید.🤣

۳: بعد از هر بار وارد اکانت شدن log out کنید.

برای محافظت از صفحه اینستاگرام خود ، بهتر است هر بار که وارد اینستاگرام می شوید از حساب خود خارج شوید و از آن استفاده کنید تا اگر شخصی رمز ورود تلفن همراه شما را دارد ، نتواند به راحتی وارد اینستاگرام شما شود.

برای بسیاری اتفاق افتاده است که آنها از وسیله ای وارد صفحه شخصی خود شده اند که مخصوص شخص دیگری بوده است. یا دستگاهی را با شخص دیگری به اشتراک می گذاریم. برای ایمن نگه داشتن صفحات برای ما ، باید پس از هر بار ورود به سیستم با این دستگاه ها از سیستم خارج شویم. در بسیاری از موارد که افراد با مشکل هک شدن اینستاگرام مواجه شده اند ، این مورد وجود داشته است. آنها از طریق دستگاه شخص دیگری وارد صفحه شخص دیگری شدند و در پایان فراموش کردند که از سیستم خارج شوند.

۴: تایید دو مرحله ای رو فعال کن دیگه هک نشو

یکی از بهترین کارهایی که اینستاگرام می تواند برای جلوگیری از هک شدن افراد دیگر انجام دهد ، تأیید صحت ۲ مرحله ای است. برای فعال سازی هویت دو مرحله ای ، ابتدا باید شماره تلفن همراه خود را به اینستاگرام ارائه دهید. بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه در اینستاگرام ، باید روی دکمه سه نقطه یا دنده ضربه بزنید. سپس منویی ظاهر می شود که یکی از گزینه ها two factor Authentication است ، آن را انتخاب کرده و سپس گزینه Require Security Code را فعال کنید. سپس در پنجره بازشو که نشان داده شده است ، روی گزینه Turn on ضربه بزنید.

با این کار یک پیام متنی با کد امنیتی برای شما ارسال می شود. شما باید این کد را در اینستاگرام وارد کنید. با انجام این کار ، اینستاگرام پس از تأیید یک سری کد پشتیبانی (backup code ) به شما می دهد ، وقتی از حساب خود خارج می شوید و باید دوباره وارد سیستم شوید ، باید از دو مانع عبور کنید. یکی از این موانع رمز عبوری است که در ابتدا وارد کردید و دیگری کدهای امنیتی ارسال شده از اینستاگرام است. برای در دسترس قرار دادن این کدها ، بهتر است آنها را در جای دیگری ذخیره کنید یا از گزینه take screenshot استفاده کنید.

خوب دوستان حتا اینجا هم نباید ممد باشید چون ممد هی برنامه ها میگن پسر خوب تایید دو مرحلیت فعال کن میگه برو بابا کی به من توجه میکنه اصلا من کی هستم که بخوان هکش بخاطر همین که فعال نمیکردم ی روز اینستاگرام ۳۰k فالورش هک شد و میخواست گریه کنه ولی داداش ممد چون خیلی آدم فهمیده ای بود سریع تا حسابی درست کرد میکرد تایید دو مرحله ای اون حساب درست میکرد که زمانی به مشگل بر نخوره وقتش برای چیز های الکی هدر نره  هیج وقت ممد نباشید داداش ممد باشید🤣😅.

۵: رمز عبور خود را هر هفته عوض کنید

خوب دوستان بازم میگه که ممد نباشید چون ممد از وقتی پا به اینترنت گذاشته رمز عبورش ۱۲۳۴۵۶۷ بود تا الان که داره از دنبا میره فقط ۸ بهش اضافه کرده ولی داداش ممد از وقتی پا به اینترنت گذاشته هر هفته رمز های خودشو عوض میکنه و چیز های مختلفی میزاره داداش ممد باشید نه خود ممد.😂

۶: فالور های مشکوک رو بلاک کنید.

راه های جلوگیری از هک اینستاگرام فالور های مشکوک رو حتما بلاک کنید مثل ممد نباید که فالور های فیک و بیکار نگه میداره ممد فالور های که هیچی فالور ندارن و پست هم نداره رو نگه میداره تا آمارش بره بالا ولی داداش ممد همه رو بلاک میکنه تا امنیت داشته باشه هم اکانت اینستاگرام بی کیفیت نباشه داداش ممد باشید🤣.

۷: لینک های مشکوک و جعلی دوری کنید

راه های جلوگیری از هک اینستاگرام ممد عاشق فالور بخاطر همین از همه راه برای جذبت فالور اقدام میکند یعنی هرچی لینک باشه که فالور فیک بده وارد اون میشه بخاطر همین ی روز ی صفحه فیشینگ بهش خورد و پیجش هک شد ولی داداش ممد پیجش رو از راه های درست بالا میاره تولید محتوا فالو و لایک کردن دیگران کامنت گذاشتن خرید تبلیغات داداش ممد باشید🙃.

۸: هک شدن از طریق لینک ریست پسورد اینستاگرام

راه های جلوگیری از هک اینستاگرام اگر از طریق اینستاگرام خود ایمیلی دریافت کردید و خواستار بازنشانی رمز عبور بودید ، اما خودتان این درخواست را ارسال نکردید ، حتما با پشتیبانی اینستاگرام خود تماس بگیرید. برای تماس با اینستاگرام ، باید روی نماد سه نقطه در برنامه اینستاگرام کلیک کنید و دکمه report a problem را فشار دهید. سپس spam یا abuse را انتخاب کنید.

Authorize :9 کردن را با دقت انجام دهید

در برخی موارد ، برنامه هایی که روی دستگاه خود نصب می کنیم از ما می خواهند اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام را بدهند. اگر این برنامه را از سایت معتبری دریافت کرده اید ، می توانید به آن اجازه دهید. اما اگر منبع پذیرایی را نمی دانید یا به منبع دانلود برنامه مشکوک هستید ، نباید به راحتی این اجازه را به آنها بدهید.

اینم از آموزش راه های جلوگیری از هک اینستاگرام اومید وارم لذت ببرید

خوب دوستان در مقاله بسیار بزرگ و عالی با شما دقیق ترین نکاتی که باید رعایت کنید رو گفتیم لطفا تمام این کار هارو که گفتیم انجام بدیت و برای امنیت پیش هزنیه های زیادی نکنید و همنطوری که میدونید ممد نباشد داداش ممد باشید تو کامنت های پست به من بگین که شما ممدین یا داداش ممد😂

Click to rate this post!
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر
آگهی

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا